SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Her fırsatta, “Galatasaray'da flaş transfer bitmez” diyerek taraftarları heyecanlandıran Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'ın gündemindeki isim İtalya'da ortaya çıktı. Çizme basını, Aslan'ın Milan'ın yıldızı Shaarawy'ye talip olduğunu yazdı.

ÇIKIŞ ARIYOR

İddiaya göre 21 yaşındaki futbolcu için pazarlıklar son derece gizli bir şekilde sürüyor ve bonservisiyle birlikte olmasa da satış opsiyonuyla kiralama formülü de masada. Forvet pozisyonunun yanı sıra hücumun her 2 kanadında da oynayabilen Milanlı, son dönemlerde yaşadığı sakatlıklar sebebiyle kaybettiği forma şansını tekrar yakalayabilmek adına böyle bir kiralama teklifine sıcak bakabileceği belirtildi.

TARIK ÇAMDAL

Uzun süredir adı devlerle anılan Tarık Çamdal cephesinde de çok sıcak gelişmeler yaşandı. Sözleşmesi sezon sonunda bitecek 25 yaşındaki sağ bekin Galatasaray ile temasta olduğu biliniyor, hatta ön mukaveleye imza attığı bile konuşuluyordu. Bu iddialar kulübü Eskişehirspor'un yöneticilerinin de kulağına gitti. Basın sözcüsü Bekir Saraç, “Tarık'ın Galatasaray ile görüştüğünü, imza attığını duyduk. Galatasaray'ı kınıyoruz” dedi, ardından da oyuncunun kadro dışı kaldığı haberi duyuldu. Tarık Çamdal prosedür üzerinde hakkı olan bir adım attı ama bundan sonra nasıl bir süreç yaşanacağı merak konusu. Ya Cim Bom, Eskişehir ile makul bir rakamda anlaşıp iş devre arasında bitecek ya da oyuncu sezon sonuna kadar takımdan ayrı çalışıp yeni sezon öncesi Sarı-Kırmızılı formayı giyecek. (Fanatik)