SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

R.Carlos transfer istemiyor

Hüsnü Eken, yaptığı açıklamada transfer ile ilgili olarak da teknik direktör Roberto Carlos'tan kendilerine böyle bir istek gelmediğini belirtti.

Güncellenme: 16:22, 25/12/2013
R.Carlos transfer istemiyor

Ziraat Türkiye Kupası A Grubu’nda Eskişehirspor, Bursaspor ve Akhisar Belediyespor ile aynı grupta mücadele edecek olan Sivasspor’da, Asbaşkan Hüsnü Eken konuştu. Açıklamalarına grubu değerlendirerek başlayan Hüsnü Eken zor bir gruba düştüklerini söyleyip şöyle devam etti: “Çetin bir gruba düştük. Bütün birinci lig takımlarımız var. Hepsi de birbirine denk olan takımlar. Lig’de de birbirimize yakın olan takımlarız, bu yüzden bizi çok çekişmeli maçlar bekliyor” dedi.

“Türkiye Kupası’ndaki hedefiniz ne sorusuna” da cevap veren Sivasspor Asbaşkanı Hüsnü Eken; “Geçen sene iyi bir kupa dönemi geçirmiştik. Bu sene hedefimiz tabii ki kupa. Hem yönetim kurulu olarak hem de teknik ekip bu sene futbolcu arkadaşlardan bu kupayı bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Devre arası transfer dönemine de değinen Sivasspor Kulübü Asbaşkanı Hüsnü Eken yaptığı açıklamada; “Şu an için bize teknik ekipten gelen bir transfer isteği yok. Devre arasında Yönetim Kurulu ve teknik ekip olarak oturup toplantı sonucu transfer çalışmalarını belirleyeceğiz. Ona göre ihtiyaç duyduğumuz isimleri transfer edeceğiz. Ama illa takıma takviye yapmayı düşünüyoruz’ dedi.