SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray'ın genç yıldızı Bruma, Ojogo gazetesine verdiği röportajda sarı-kırmızılı takıma geldiği günden bu yana geçirdiği günleri ve izlenimlerini aktardı.

Bruma, “Galatasaray'da önemli bir tecrübe edinmekteyim ve son derece tatminkarım. Takımda bana herkes elinden geldiğince destek oluyor. Burada mutluyum. Portekizce tercümeler yapan bir tercümanımız var, o da bana yardımcı oluyor. Ancak çoğunlukla İngilizce konuşuluyor. Ben de İngilizce dersleri almaya başladım. Çünkü bu gerçekten çok önemli” dedi.

Portekizli futbolcu şöyle devam etti: “Fatih Terim ile Roberto Mancini birbirinden farklı insanlar. Terim bir baba gibiydi ve öyle davranıyordu. Mancini de benimle ilgileniyor. Zaten Manchester City döneminde de beni takip etmiş. Bana destek oluyor ve beni dünya klasında bir oyuncu yapacağını söylüyor. Eğer başaramazsam beni öldürecek! O seviyelere çıkacak kalitede olduğumu söylüyor. Bu da beni daha çok çalışmaya itecek bir baskı faktörü oluşturuyor. Ben de çok çalışıyorum. Hem kendim hem de ailem için. Mancini benim neler yapabileceğimi iyi biliyor.”

Milliyet