SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fernandes, Sneijder’e komşu oldu

Geç saatlerde gürültü yaptığı için oturduğu siteden çıkartılan Fernandes, yeni evini buldu. Portekizli, Sneijder’in de oturduğu rezidansta daire kiraladı.

Güncellenme: 11:04, 25/12/2013
Fernandes, Sneijder’e komşu oldu

Beşiktaş’ın sorunlu yıldızı Manuel Fernandes, saha içinde olduğu kadar özel hayatında da problemler yaşıyor. Yetenekli futbolcu, toplu yaşam kurallarına uymadığı gerekçesiyle ikamet ettiği lüks sitede komşularıyla bir süredir sorun yaşıyordu. Olay, Beşiktaş Fulya’daki Selenium Twins’te gerçekleşmişti. Komşuları tarafından gece geç saatlerde ve kalabalık gruplarla eve girmekle suçlanan Portekizli yıldızın çok fazla gürültü yaptığı ileri sürülmüştü.

Diğer kat sakinleri, site yönetimine şikayette bulununca, Fernandes’e önce uyarı yazısı gönderildi ve ardından da bir süre önce daireden çıkartıldı.

725 METREKARE LÜKS DAİRE

Evinden hukuk yoluya çıkmak zorunda kalan Fernandes, yeni evini de oldukça lüks bir mekandan seçti ve Galatasaray’ın Hollandalı yıldızı Wesley Sneijder’e komşu oldu. Portekizli futbolcu, Sneijder’in oturduğu, Maçka’daki lüks rezidansta kendisine bir daire tuttu. Sneijder ve eşi Yolanthe Cabau, Florya’da gösterilen villayı beğenmeyince, bu rezidansta daire kiralamıştı. Sneijder’in 725 met- rekarelik evinin aylık kirası 25 bin euro olunca, 15 bin eurosunu kendi cebinden, kalan 10 bin euroyu ise Galatasaray’ın ödemesi üzerinden anlaşma yapılmıştı.

İşte Fernandes ve Sneijder’in saray yavrusu dairelerinin özellikleri:

* Açık hava terasında şehir panoraması ve havuzu ile güneşlenme imkanı * Akdeniz mutfağından özel tatların yer aldığı Boğaz manzaralı restaurant * Fitness, pilates, yüzme havuzu ve spor kompleksi * Kapalı havuz, Türk hamamı, SPA merkezi, sauna, buhar banyosu