SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İrfan YİRMİBEŞ / AMKSPOR

Süper Lig’de son hafta alınan yenilgiye rağmen şampiyonluğun en büyük adayı konumunda bulunan Fenerbahçe, transferdeki politaikasını belirledi. Kadrosundan çok memnun olan teknik direktör Ersun Yanal’ın raporu doğrultusunda, sarı-lacivertliler takviye plaının rafa kaldırdı. Fazla kadroya giremeyen isimlerle yollarını ayırmaya hazırlanan Fenerbahçe, asıl bombalarını sezon sonuna sakladı.

BONSERVİSİ YOK

Fenerbahçe’nin gündemindeki ilk isim Wolfsburg’la sözleşmesi sona erecek olan Diego Ribas… Brezilyalı futbolcuyla menajerler aracılığıyla temasın kurulduğu ve prensip anlaşmasına varıldığı konuşuluyor. Bu futbolcu için bonservis bedeli ödenmeyecek olması da transferi en cazip kılan unsur…

20 MİLYON EURO

Diego’yu çok beğenen Başkan Aziz Yıldırım’ın hayali ise farklı bir isim başkan Aziz Yıldırım’ın hayali ise farklı bir isim. Başkan, PSG’de sıkıntılı bir dönem geçiren Pastore’yi sarı-lacivertli formala görmenin hayalini kuruyor. Bu futbolcu içi şimdiden görüşmelere başlandığı da konuşuluyor. Fenerbahçe’nin Pastore transferi için yaklaşık 20 milyon Euro’luk maliyeti gözden çıkardığı da gelen haberler arasında.

 

Yayınlanma Tarihi:12:40,