SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Siyah-beyazlı camianın yaptığı yazılı açıklamada, “spor ortamının adabına uymayan ve yakışmayan açıklamaların muhatabı” olunmayacağı belirtildi ve aynı seviyeye inilmeyeceği ifade edildi.

İŞTE BEŞİKTAŞ’TAN YAPILAN AÇIKLAMA

Bir spor kulübünün nereden geldiklerini unutan yöneticilerinin hedef saptırmaya yönelik bugünkü açıklamaları, İkinci Başkanımız Ahmet Nur Çebi’nin yapmış olduğu açıklamaların görüntüleri izlendiğinde, anlama ve algılama yetmezliğinin ifadeleri olarak anlaşılmaktadır.

Kulübümüzün İkinci Başkanı, 15.12.2013 tarihinde oynanan Kasımpaşa maçındaki bariz kural hatası ile ilgili kendisine yöneltilen sorulara verdiği cevapta, Kasımpaşa camiasını küçük düşürecek bir açıklama yapmamıştır. Tam tersine bu maçın tekrarlanmasının Türk Sporu ve her iki kulübümüz için de hayırlı olacağını ifade etmiştir.

Ahmet Nur Çebi, spor yöneticiliğinde bugüne kadar sergilediği nezaket ve örnek davranışlarla Türk Spor Kamuoyu ve camiamız tarafından daima takdir görmüştür.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü ve camiası, bugünkü spor ortamının adabına uymayan ve yakışmayan açıklamaların muhatabı olmaz ve o seviyeye inmez.

Kamuoyuna saygılarımızla sunarız,

Beşiktaş JK