SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Amkspor.com / Sercan AKKUŞ

Fenerbahçe devre arasında Portekizli futbolcusu Raul Meireles’le yolları ayırma kararı aldı. Chelsea’den büyük umutlarla transfer edilen Portekizli oyuncuya İtalya’nın Napoli takımı talip oldu.

YANAL ONU KAZANMAK İSTEMİŞTİ

Gördüğü kartlarla Fenerbahçe taraftarının gözünden düşen Portekizli oyuncuya, hocası Ersun Yanal Beşiktaş maçından sonra şu sözlerle sahip çıkmıştı:

“Raul’un orada ayağı gidiyor ama rakibi sakatlamak üzerine aşırı bir darbesi yok ama kurallar gereği kart çıktı.Futbol adına güzel şeyleri konuşmak lazım. Penaltı vardı, faul vardı, gol değildi vs. Bunların ötesinde oyunun konuşulmasını istiyorum, hakemlerin değil.”

YÖNETİM GERİ ADIM ATMIYOR

Napoli’nin Meireles ısrarı Fenerbahçe yönetimi tarafından da olumlu karşılandı. Her ne kadar Ersun Yanal kadro genişliğini düşünerek oyuncunun kazanılmasından yana olsa da, Fenerbahçe yönetimi olası bir anlaşmada transferde geri adım atmayacak. İspanyol teknik adam Rafael Benitez, UEFA Avrupa Ligi’ni de düşünerek Meireles’i mutlaka kadroda görmek istediğini kulüp yöneticilerini bildirdi.Napoli yöneticileri devre arasında transfer için düğmeye basacak.

Yayınlanma Tarihi:15:53,