SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kasımpaşa Beşiktaş’ın tekrar isteğine tepki gösterdi. NTV Spor’a konuşan başkan vekili Hasan Hilmi Öksüz, maçta kural hatası olmadığını ve tekrarlanacağını düşünmediğini söyledi.

Donk’un pozisyonuyla ilgili, “Beşiktaş ve kamuoyu bu pozisyonu gereksiz yere çok abartıyor. Abartılacak bir konu değildir. Sonuç olarak sahadaki 6 hakeme yetki verilmiş. Hakemler bir karar vermiş ve kararlar geçerli oluyor. Bizim de şikayetçi olduğumuz konular var. Geçen hafta Antalyaspor-Kasımpaşa maçında her iki takıma da haksızlık yapıldı. Donk’un pozisyonunun bu kadar yaygara edilmiş olmasını anlamıyorum. Beşiktaş’ta bunu çok görüyorum. Beşiktaş gibi bir camia gibi, bu pozisyona sığınarak kendisini kurtaramaz. Donk’un olayı sıradan bir olaydır, olduğundan fazla abarttılar ve konuştular. Konuşulanların hiçbirini katılmıyorum” dedi.

“BEŞİKTAŞ’LA 10 KERE OYNAR, 10 KERE YENERİM”

“Maçın tekrar oynanması sizi nasıl etkiler” sorusuna Öksüz, “TFF böyle bir yanlış yaparsa, ben bu Beşiktaş’ı 10 kere oynar, 10 kere yenerim diye bir iddiam var. Bu pozisyonda kural hatası değil, hakem hatası vardır” dedi.

Öksüz ayrıca; hedeflerinin 5 yıl içinde Süper Lig’de şampiyonluk olduğunu ifade etti.

Öksüz, transfer çalışmalarının devam ettiğini belirterek, kadrolarını güçlendirmeyi amaçladıklarını vurguladı.

Hasan Hilmi Öksüz, uzun yıllardır Kasımpaşa için çalıştığını ifade ederek, sağlığı el verdiği sürece bu hizmete devam etmek istediğini de sözlerine ekledi.