SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Hükümet Kadın-2” filminin yönetmeni Sermiyan Midyat, haziranda çekimlere gelip küçük bir rol alan Arda Turan'ın çok karakterli ve esprili bir kişilik olduğunu söyledi.

TV8'de Dilara Endican'ın sunduğu Muhabbet Olsun programına katılan Midyat, Arda ile yaşadığı komik olayları anlattı… Film bittikten sonra Demet Akbağ'ın eşi Zafer Çika ile birlikte milli yıldızla bir araya geldiklerini söyleyen Midyat, gülümseyerek “Arda, çok neşeli, esprili biri. Şimdi söyleyeceklerim senin (G.Saraylı Endican'a takılıyor) hoşuna gitmeyebilir. Arda, ‘A.Madrid yıllardır Real'i yenemiyordu. Ben gittikten sonra kazandık. Ama G.Saray'la bir Fener'i yenemedik' dedi” ifadelerini kullandı.

KADIKÖY'DE 14 YILLIK HÜZÜN

Madrid derbilerinden sürekli boynu bükük ayrılan Atletico, 29 Eylül'de Bernabeu'da Diego Costa'nın tek golüyle 14 yıllık özleme son vermişti. G.Saray da 14 yıldır Kadıköy'de galibiyet göremiyor. 10 Kasım'daki son karşılaşmada F.Bahçe sahadan 2-0 galip ayrılmıştı.

Öte yandan programa telefonla bağlanan Arda Turan, filmi İspanyolca'ya çevirtip takım arkadaşlarına izleteceğini söyledi.

Habertürk

Yayınlanma Tarihi:10:53,