SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Eskişehirspor Başkanı Mesut Hoşcan, “kafası karışık” olan Tarık Çamdal'a resti çekti! Bugüne kadar menajerinin kendilerini oyalamaya çalıştığını ifade eden Hoşcan, Galatasaray ile görüşmelere başladıkjlarını ifade ederek önemli açıklamalar yaptı.

Menajerlerin oyuncunun kafasını karıştırdığını ifade eden Hoşcan, Galatasaray ile görüşmelerin başladığını da açıkladı.

OYALAMAYA ÇALIŞIYORLAR

Mesut Hoşcan, “Tarık'ın kafası karışık. Menajerler kafasını karıştırıyorlar. Bizim sözleşmemiz sezon sonunda bitecek. Uzun zamandır sözleşmeyi uzatmaya çalışıyoruz ama menajeri bugün yarın diyerek bizi oyalamaya çalışıyor. Tarık'ın menajeri Çarşamba günü gelecek ve son sözü söyleyeceğiz.”

GEREKİRSE BEDELSİZ SATARIM

Eskişehirspor'un geleceğini planladıklarını anlatan Hoşcan, “Tarık gibi çok sayıda genç futbolcuya yatırım yapıyoruz. Eskişehirspor'un oyuncularından para kazanması gerekiyor. Kulübün hassasiyetlerini dikkate almak zorundalar. Eğer “Sezon sonu bedelsiz ayrılırız” gibi bir plan varsa bizde gerekeni yaparız. Gerekirse sezon sonuna kadar kadro dışı kalır ya da devre arasında bedelsiz bir takıma satar ve ‘şimdi çıkın işin içinden’ deriz. Çarşamba günü yapacağımızı görüşmede nihai sonuç ortaya çıkacak” diye konuştu.

GALATASARAY İLE GÖRÜŞMELER BAŞLADI

Hoşcan, Galatasaray'dan resmi teklif aldınız mı şeklindeki soruya ise, “Evet. Arkadaşlarımız transfer için Galatasaray ile görüşmelere başladılar” dedi.

(Radyospor)