SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İşte genç yıldızın açıklamaları:

“Hamburg’da işler iyi gidiyor. Hoca beni her zaman oynatıyor. Arkadaşlarımla da aram iyi. Hocamın güvenini kazanmak istiyorum. Sezon başında bir görüşme oldu ama o konuya gidemedik. Vardı bir bağlantı ama sonra da kesildi.

Ben küçükten beri Galatasaraylı’yım. İnşallah bir gün burada oynamak isterim. Mancini’nin beni istediği doğru. Çok büyük bir hoca. Onunla çalışmak gurur verici bir şey olabilir. Şu an görüşüyoruz, menajerim de bağlantıda. Futbolda her şey olabilir ama şu anda kesin bir şey yok.”

“RESMİ BİR TEKLİF YOK” “Teklif geldiği zaman bana yönlendirecek menajerim, ama resmi bir teklif yok. Hayalim bir gün Galatasaray’da oynamak, gelirsem ilk 11’de oynamak isterim. Kendime güveniyorum. Hamburg’da iyi hissediyorum ama futbolda her şey olabiir. İnşallah bu konu biter ve herkes nerede oynayacağımı bilir.”

“Kulağıma Mancini’nin beni istediği sözler geliyor, gurur duyuyorum. Drogba ve Sneijder gibi isimlerle beraber oynamak güzel olur. Ama bana nerede şans verilirse orada oynarım.

Galatasaray olmazsa seneye Hamburg’da 10 numarayı verecekler bana. Galatasaray’a gelirsem Sneijder ile rekabet edeceğim. Büyük bir futbolcu ama onunla rekabet edebilirim.

Ben Fenerbahçe ve Beşiktaş’ta yapamam, kalbim sarı-kırmızı atıyor.”

Yayınlanma Tarihi:01:01,