SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Torku Konyaspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, Kayserispor’un güçlü bir takım olduğunu belirterek, deplasmanda alınan 1 puanın önemli olduğunu söyledi.

Futbolcularını mücadelelerinden dolayı kutlayan Bakkal, şunları kaydetti:

“Yapabileceğimizin en iyisini yaptık. Oyuncularım mağlup olmama adına çok iyi mücadele etti. Yakaladığımız net gol pozisyonlar var. Mücadeleden memnunum ama orta alandaki top kayıplarını gidermemiz gerek. Futbolcularımın özverisinden çok memnunum. Yeni takımımla ilk maçımdı, puanla başlamak sevindirici. Zor bir ligde mücadele ediyoruz. İlk yarıyı iyi bir şekilde tamamlamak için mücadele edeceğiz.”

Defans oyuncusu Ergün Teber de takım halinde iyi futbol ortaya koyduklarını belirterek, “Kayserispor iyi bir takım. Ligde daha üst sıraları hak eden bir kulüp. Diri ve coşkulu oynadık ama fazla pozisyona giremedik. 90 dakika boyunca iyi mücadele ettik, istediğimizi aldık” ifadelerini kullandı.

Futbolcu İshak Çakmak da zorlu bir deplasmanda 1 puan almanın sevincini yaşadıkları dile getirerek, “Bizim için çok önemli bir maçtı. Mücadele bakımından çok müthiş bir maç oldu. Pozisyon kısırlığı vardı ama mücadele anlamında her iki takımı da kutlamak gerekiyor. 3 puan nasip olmadı. Önümüzdeki maçlara bakacağız” diye konuştu.

Yayınlanma Tarihi:17:01,