SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’dan Ajax’a…

Kanat oyuncusu arayışlarını sürdüren Ajax’ta, Galatasaraylı Nordin Amrabat’ın da seçenekler arasında değerlendirildiği ortaya çıktı.

Güncellenme: 15:56, 21/12/2013
Galatasaray’dan Ajax’a…

Galatasaraylı Nordin Amrabat'ı Ajax'ın takibe aldığı iddia edildi. Sarı kırmızılı takımda bu sezon yabancı kuralı nedeniyle fazla forma şansı bulamayan, bulduğu dönemlerde de etkileyici bir performans sergileyemeyen Faslı futbolcunun Hollanda ekibinin transfer listesinde olduğu bildirildi.

Ülkenin saygın gazetesi De Telegraaf, Benfica'dan Ola John, Groningen'den Filip Kostic, Roda'dan Guus Hupperts ve Galatasaray'dan Amrabat'ın kırmızı beyazlıların listesindeki isimler olduğunu açıkladı. Bu dört isimden birinin dev ekip tarafından transfer edileceğini duyuran yarım milyon tirajlı gazete, Amrabat ve Ola John'un şu anki maaşlarının yüksek olmasının şu an için en önemli sorun olarak görüldüğünü belirtti.

Hupperts ve Kostic'teki en önemli problemin ise kulüplerinin oyuncuyu bırakmak konusundaki isteksizliği olduğu dile getirildi. Amrabat daha önce Hollanda’da Venlo ve PSV takımlarının formasını giymişti.

Milliyet

Yayınlanma Tarihi:09:41,