SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Başkan Ünal Aysal, sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Didier Drogba’dan Galatasaray’da 1 yıl daha kalmasını isteyecek. Fildişi yıldız, teklifi kabul ederse devre arasından önce imzalar atılacak, reddederse sezon sonunda ilk hedef İbrahimoviç olacak.

Fotomaç’ın haberine göre, Galatasaray, süper starı Didier Drogba’nın sözleşmesini bir yıl daha uzatmak için önümüzdeki hafta yeniden harekete geçecek. Başkan Ünal Aysal, nikah tazeleme isteğine henüz yanıt vermeyen Drogba’yla Trabzonsporderbisinden sonra bir araya gelecek. Drogba’dan bir yıl daha kalmasını isteyecek olan başkan Aysal, golcü futbolcunun vereceği yanıta göre gelecek yılın transfer politikasını belirleyecek.

ESKİ GÖZ AĞRISI Yıllık 5 milyon euro civarında maliyeti olan Drogba eğer G.Saray’da kalmayı kabul ederse devre arası tatiline çıkmadan kendisiyle 1 yıllık sözleşme yapılacak. Ancak Drogba teklifi reddederse, Aysal devre arasında Bülent Tulun’a yeni sezon için Drogba ayarında bir golcü alınması talimatını verecek. Bu durumda Aysal’ın gönlündeki ilk ismin, eski göz ağrısı PSG’li İbrahimoviç olduğu belirtildi.

Yayınlanma Tarihi:09:43,