SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

BEŞİKTAŞ-ELAZIĞSPOR

STAT: Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan HAKEM: Mete Kalkavan SAAT: 19.00 YAYIN: Lig TV

BEŞİKTAŞ: Tolga Zengin, Serdar, İsmail, Ersan Sivok, Veli, Uğur, Olcay, Necip, Holosko, Mustafa TEKNİK DİREKTÖR: Slaven Biliç

ELAZIĞSPOR: Zülküf, Hakan, Pepe, Bilica, Ahmet, Çağlar, Victor, Sane, Serdar, Köksal, Deniz TEKNİK DİREKTÖR: Okan Buruk

KARŞILAŞMADAN DAKİKALAR

85′ Beşiktaş takımında ikinci oyuncu değişikliği gerçekleşiyor. İsmail Köybaşı oyun alanının kenarına gelirken, oyuna giren isim Muhammed Demirci oluyor.

80′ GOL! Filip Holosko Beşiktaş kontra atağında savunma arkasına koşu yapan Mustafa’ya atılan pasta Mustafa topa vurmakta geç kalınca araya savunma girdi ama savunmanın topu gönderdiği yerde Holosko vardı ve Holosko da topu boş kaleye gönderdi.

77′ Elazığspor etkili bir atak geliştirdi ama Moore’un Sane’ye pasında kalesini zamanında terk eden Tolga topun sahibi oldu.

73′ Çok hızlı gelişen Beşiktaş atağında Holosko topu rakip yarı alana taşıyıp pasını Olcay’a verdi. Olcay’ın ceza alanı içinde müsait durumda bulunan Necip’e pasında Necip’in sert vuruşu üstten dışarıya gitti.

70′ GOL! Olcay Şahan Sol kanattan Holosko, topla birlikte ceza alanına girip pasını Olcay’a verdi. Olcay, rakibinden sıyrılıp sol ayağıyla sol üst köşeye sert şutunu çekti ve Beşiktaş skoru 3-1 yaptı.

66′ Sağ kanattan gelişen Elazığspor atağında Serdar Gürler, Ersan’dan sıyrılıp ceza alanına girmek istedi ama yerde kaldı. Serdar’ın penaltı beklediği pozisyonda hakem kale vuruşunu gösterdi.

60′Orta alanda gerçekleşen ikili mücadelede Vitolo, İsmail’e faul yaptı.

52′ Gelişen Beşiktaş atağında Olcay’ın Mustafa’ya pasında Mustafa topu ağlara gönderdi ama Veli’nin Olcay’a attığı pas için ofsayt bayrağı kalktı.

46′ GOL! Holosko Mustafa Pektemek’in rakip ceza alanı ön bölümüne taşıdığı topla buluşan Holosko, ceza alanına girer girmez sol köşeye sert bir şut çekti ve topu ağlarla buluşturdu.

İkinci yarı Elazığsporlu oyuncuların vuruşuyla başladı.

DA. İlk yarı sona erdi.

43′ Beşiktaş’ın etkili olduğu dakikalar. Sağ kanattan Olcay’ın getirip ceza yayı üstündeki Holosko’ya yerden pasında Holosko sert bir kesme vuruş yaptı ama top üstten dışarıya gitti.

38′ Etkili gelişen Beşiktaş atağında Necip’in sol kanattan ileriye hareketlenen Uğur’a çok güzel bir pas attı ve Uğur’un ceza alanına ortasında Mustafa’nın sert şutu direğin hemen yanından dışarıya gitti.

 29′ GOL! Deniz Yılmaz Sağ kanattan gelişen Elazığspor atağında Köksal’ın ceza alanına pasında Sane, topu Deniz’e gönderdi ve Deniz de yerden sert ve düzgün bir plase bir vuruşla topu ağlara gönderdi.

22′ GOL! Sivok Beşiktaş sol kanattan köşe vuruşu kullandı. Uğur’u ceza alanına ortasında Sivok, yükselip düzgün bir kafa vuruşuyla topu ağlara gönderdi.

17′ Bu kez gelişen Beşiktaş atağında Holosko, rakip yarı alanda topla buluşup Bilica’dan sıyrılmak istedi ama başarılı olamadı.

14′ Gelişen Beşiktaş atağında rakip ceza alanı dışında topla buluşan Olcay’ın hafif sağ çaprazdan şutu üstten dışarıya gitti.

8′ Gelişen Beşiktaş atağında rakip ceza alanı dışında topla buluşan Olcay’ın hafif sağ çaprazdan şutu üstten dışarıya gitti.

3′ Sağ kanattan gelişen Elazığspor atağında Vitolo, İsmail’den sıyrılmak isterken yerde kaldı ve karar serbest vuruş.

Karşılaşma Beşiktaşlı oyuncuların vuruşuyla başladı.

Yayınlanma Tarihi:17:41,