SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe Futbol Takımı, yemekte bir araya geldi.

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, Çengelköy Sütiş Restaurant’ta keyifli bir ortamda geçtiği belirtilen organizasyonda, geçtiğimiz günlerde 3. kez baba olma sevinci yaşayan Bruno Alves için pasta kesildiği ve Portekizli futbolcuya arkadaşları tarafından hediyeler verildiği belirtildi.

FB TV’ye açıklamalarda bulunan sarı-lacivertli takımın kaptanı Emre Belözoğlu, bu tip organizasyonların takıma uğurlu geldiğini belirterek, şunları ifade etti:

“Bu sezon çok fazla sakatlık yaşadım. Takım iyi bir hava yakaladı. Taraftarlarımız da bunun farkında. Takımımız kazanma isteği ortaya koyuyor ve bu da bir takımın sahip olması gereken duygudur. Sezon sonunda ipi göğüsleyen taraf olacağımızı düşünüyorum.”

Sakatlığıyla ilgili bilgi de veren tecrübeli futbolcu, “Çok iyi bir sağlık ekibimiz var. Tedavi sürecim çok iyi geçiyor. Bana yardımcı olan herkese teşekkürler. Önemli ve uzun sürecek bir sakatlık sürecini kısalttık. Önümüzdeki günlerde düz koşulara başlayacağım. Takım olarak çok iyi bir sezon geçiriyoruz” diye konuştu.

Bruno Alves ise Fenerbahçe’nin bir parçası olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu dile getirerek, şunları kaydetti:

“Yeni bir bebeğimiz dünyaya geldi ve bu da yeni tecrübe demek. Güzel bir duygu. Yemek organizasyonlarımız artık geleneksel bir hale geldi. Ben herkese teşekkür ederim. Bu aile ortamında olmaktan dolayı çok mutluyum.”