SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’nin ligin açık ara lideri olduğunu hatırlatan Başkan Mustafa Yolbulan, “Biz de 7 haftada 4 galibiyet, 3 beraberlik elde ederek iyi bir takımolduğumuzu herkese gösterdik. Mücadeleci, kıran kırana, zevkli bir maçolacağını düşünüyorum. Her sonuca açık bir maç. Fakat biz kazanmakistiyoruz” diye konuştu.

Oyuncusu Lua Lua’ya devre arasına kadar izin verdiklerini açıklayanBaşkan Yolbulan, bu konuda şunları söyledi:

“Kendisinden kulüp bulmasını istedik. Bir bonservis bedeli var aklımızda. O bonservis bedelini getirebilirse gider, getiremezse bedelsiz bırakma gibi bir niyetimiz yok. Bu sezon form olarak iyi bir sezon geçirmiyor ama meseleformsuzluk değil. Sürekli izin istemek, şehrimizi beğenmemek. SankiKarabük’ten gitmek istiyor da ben gitmeyeyim de beni kovsunlar, bu sayede bedelsiz gitmeyi becerebilir miyim diye düşünüyor. Sanırım kendisine birkulüp buldu. Fakat söylemiyor. Klasik menajer, futbolcu oyunları yapıyor. Bir bedel getirmeden kendisini serbest bırakmayı düşünmüyoruz. Kaliteli bir futbolcu ama canı isteyince oynayanlardan. Herkesin huzurunu bozuyor. Bence Kardemir Karabükspor’da miadını doldurdu. Değerine yakın bir paragetirirse gidebilir.”

“DANY’İ KADROMUZDA GÖRMEK İSTERİZ”

Başkan Yolbulan, “Galatasaray’ın defans oyuncusu Dany’i transfer etmek istiyor musunuz” sorusu üzerine, “Kadromuzda görmek isteriz. Ama bizimistememiz yetmiyor. Galatasaray verecek, kendisi gelmek isteyecek ve birtakım ekonomik şartlar oluşacak. Takımda direkt oynayabilecek 4 transfer yapacağız. Bunlardan bir ya da ikisi yabancı olur” dedi.