SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yönetim ve Bilic…

Fernandes ile devam etme yolundaki düşünceyi yönetime ileten Beşiktaş’ın hocası, “Onu bu hafta dinlendirmeyi planlıyorum. Kafası şu anda çok dağınık. Bu haliyle Elazığ karşısında bize hiçbir katkısı olmaz” dediği öğrenildi.

Güncellenme: 08:24, 19/12/2013
Yönetim ve Bilic…

Beşiktaş tribünlerinin kendisine gösterdiği tepki nedeniyle, siyah – beyazlı kulüple yollarını ayırmak isteyen Manuel Fernandes ile Teknik Direktör Slaven Bilic bir görüşme yaptı, moralini düzeltmeye çalıştı. Hırvat çalıştırıcı, yönetime de Portekizli futbolcunun kalması yönünde bir görüş belirtti.

Milliyet’in haberine göre; Recep Tayyip Erdoğan Stadı'nda bu hafta taraftarın önünde oynanacak Elazığspor maçında Fernandes'i oynatarak iplerin tamamen kopmasını istemeyen Hırvat teknik adam, Portekizli oyuncuyu ikna etmesi durumunda yönetimden bu oyuncuyla yeni sözleşme imzalamasını isteyecek. Bu oyuncuyla yollarını ayırma hesapları yapan siyah-beyazlı yönetim, ancak kendi parasal şartları doğrultusunda Fernandes ile sözleşme uzatmak istiyor.

Bilic'in ‘kalsın' dediği oyuncu konusunda yönetimle görüşen Slaven Bilic, “Onu bu hafta dinlendirmeyi planlıyorum. İlk yarının son haftası olan Gençlerbirliği maçında oynatmayı düşünüyorum. Kafası şu anda çok dağınık. Bu haliyle Elazığ karşısında bize hiç bir katkısı olmaz” diye konuştuğu bildirildi.

AF GÖRÜŞÜLECEK

Öte yandan Slaven Bilic'ten bu şekilde sözlü bir ön rapor olan siyah- beyazlı yönetim, Fernandes'in gitme ihtimalini de göz önünde bulundurarak, şimdiden bazı yabancı orta saha oyuncularını gündeme aldı. Bu gelişmenin yanı sıra yönetim, kadro dışı olan İbrahim Toraman ile Sezer Öztürk'ün affı için de önümüzdeki hafta bir araya gelecek.