SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Başkan Ünal Aysal ile devre arası transfer dönemi için bir görüşme yapan teknik direktör Roberto Mancini, öncelikli ihtiyacının bir sol bek olduğunu bildirdi. İtalyan teknik adamın, Manchester City'de forma giyen Sırp sol bek Aleksandar Kolarov'u istediği ifade edildi.

Başkan Aysal'a kadroyu mutlaka takviye etmeleri gerektiğini söyleyen Mancini'nin, “Gerekli takviyeleri yaparsak, şubat ayında çok daha iyi bir takım oluruz” dediği öğrenildi.

GENÇLERİ DENEYECEK Sarı-Kırmızılı takımın teknik direktörü Roberto Mancini'nin, yıldız futbolcu olarak sadece Sırp sol kanat Aleksandar Kolarov'u istediği, bunun dışında ise iki genç oyuncuyu devre arası hazırlık kampında deneyerek, alma düşüncesinde olduğu ifade edildi. İtalyan teknik adamın, takımdaki yabancı kontenjanındaki gelişmelere göre hareket edeceği de vurgulandı. Bu arada Sarı-Kırmızılı takım tarafından denemeye alınan Macar futbolcu Balint Vescei, geri gönderildi. Arjantinli Lucas Ontivero'nun ise bir süre daha takımla antrenmanlara katılmaya devam edeceği öğrenildi.

Habertürk

Yayınlanma Tarihi:09:30,