SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Önder Özen nerede?

Beşiktaş'ta art arda patlak veren hadiselerden sonra başkan ve yöneticilerin ortaya çıkmasına karşılık futbolun patronu Özen'in kayıplara karışması kafaları karıştırdı.

Güncellenme: 14:47, 17/12/2013
Önder Özen nerede?

Kasımpaşa maçında yaşanan olayların ardından oldukça yoğun saatler yaşayan Beşiktaş’ta futbol genel direktörü Önder Özen’in ortalıkta görünmemesi kafaları karıştırdı.

SPORX’de yer alan habere göre, Fikret Orman başkanlığındaki yönetimin maçın ardından art arda gerçekleştirdiği olağanüstü toplantılar ve açıklamaların içinde futbolun patronu Önder Özen’in yer almaması camiada “Önder Özen nerede?” sorusunun sorulmasına neden oldu.

Teknik direktör Slaven Biliç’in Galatasaray maçında karşılaşmanın hakemi Fırat Aydınus ile yaşadığı diyalogdan Fernandes olayına kadar saha ve takım içinde otorite ve iletişim eksikliğinin hat safhaya çıkması daha çok transfer dönemlerinde görünen Önder Özen’in görevlerinin sorgulanmasına neden oldu.

Siyah-beyazlılarda özellikle maçlarda saha içinde yaşanan sıkıntıları giderebilmek için futbol genel direktörlüğü görevini yürüten Özen’in yedek kulübesinde yer almasının gündeme geldiği öğrenildi.

Yayınlanma Tarihi:14:45,