SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Siyah-beyazlı yönetim, dün kulüp binasında yaptığı toplantıda önce maçın tekrarı ile ilgili başvurularla ilgilenme kararı aldı.

Fernandes'in dosyasını Teknik Direktör Slaven Bilic'ten gelen raporlara göre açacak olan yönetim, kadro dışı bırakma, para cezası ve devre arasında gönderme gibi seçenekleri elinin altında tutuyor. Manuel Fernandes'in sakinleşmesinden sonra bu oyuncuyla bire bir görüşecek olan siyah-beyazlı yönetim, Portekizli futbolcunun, tribünlere gösterdiği tepki ve maçtan çıkmak istemesi gibi hareketlerinden dolayı özür dilemesi halinde, bu oyuncuya sadece para cezası verebileceği ortaya çıktı.

Bu konuda bir açıklama yapan Futbol A Takımından sorumlu yönetici Ahmet Kavalcı, “Fernandes şu an çok üzgün durumda. Maçın yeniden oynanması yönünde başvurularımız olacak. Fernandes konusu yönetimden çok, teknik heyetin ilgileneceği bir konu. Slaven Bilic ceza verilmesi yönünde bir rapor verirse, o zaman yönetim olarak oturur konuşuruz” ifadelerini kullandı.

TWITTER’İ KAPADI

Beşiktaş taraftarının hedefi haline gelen Fernandes, takımdan ayrı olarak stattan ayrılmıştı. Portekizli futbolcu, karşılaşmanın hemen ardından twitter hesabını tamamen kapattı.

FERNANDES SANSÜRÜ!

Sezon başından beri zaman zaman maçlardan sonra bazı antrenmanlara çıkmayan Fernandes dün de antrenmanda yer almadı. Kasımpaşa maçında sahaya giren taraftarın kendisine tekme atması nedeniyle ayağında ödem oluşan Portekizli oyuncu, tedavisini yaptırdıktan sonra evine döndü. Dünkü antrenmana tedavileri süren Escude, Franco, Ömer Gökhan Töre, Eneramo, Kerim ve Cenk ile sağ dizinde ödem oluşan Sivok ve Kasımpaşa maçında bileği burkulan Atiba katılmadı. Kulüp internet sitesi, Fernandes'in yokluğundan bahsetmedi.

Yayınlanma Tarihi:08:12,