SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’ın UEFA Şampiyonlar Ligi’nde İngiliz devi Chelsea ile eşleşmesinin ardından taraftarı yeni bir heyecan sardı.

Bir dönem Chelsea’de de oynayan ve Londra ekibinin taraftarları tarafından da çok sevilen, kendisi ile ‘We have Drogba, they don’t” sloganları özdeşleşen Didier Drogba, bu kez hem sahada hem de tribünde Galatasaray’ın en büyük kozu olacak.

Sporx’te yer alan habere göre, Galatasaray taraftarı Chelsea önünde en büyük gol silahı olacak Didier Drogba’yı tribünde de en büyük silah olarak kullanmak istiyor. Son 3 sezondur özellikle kritik karşılaşmalarda yapılan büyük koreografilerle adını duyuran sarı-kırmızılı taraftar, TT Arena’da oynanacak Chelsea karşılaşmasında da tribünlerde Drogba şov yapmak istiyor.

Chelsea taraftarının kullandığı ”We have Drogba, they don’t” sözlerini kullanacak olan Galatasaray taraftarının, tribünlerde bu sözlerin yer aldığı bir koreografi hazırlayacağı şimdiden konuşuluyor.

Chelsea taraftarı Didier Drogba ayrıldıktan sonra da Fildişili yıldıza olan sevgilerini açtıkları pankartlarla sık sık gösteriyorlar.

Yayınlanma Tarihi:13:47,