SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

F.Bahçe taraftarı UEFA’ya gidiyor

Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'nde Juventus'u mağlup ederek bir üst tura çıktı ancak bu maçla ilgili başı ağrımaya devam edecek gibi görünüyor.

Güncellenme: 12:21, 16/12/2013
F.Bahçe taraftarı UEFA’ya gidiyor

Galatasaray’ın Şampiyonlar Ligi’nde Juventus’u mağlup ederek bir üst tura çıktı ancak bu maçla ilgili başı ağrımaya devam edecek gibi görünüyor.

Vatan gazetesinin haberine göre; Galatasaray, Şampiyonlar Ligi’nde grubunun son maçında Juventus ile TT Arena’da karşı karşıya gelmiş ve maç yoğun kar yağışı nedeniyle ertesi güne alınmıştı. Sarı kırmızılıar ertesi günde kaldığı yerden devam eden maçı 1-0 kazanmıştı.

ÖNCE İTALYANLAR İTİRAZ ETTİ Mağlubiyet İtalyan basınında geniş yer bulmuş ve Galatasaray ile UEFA’yı suçlayan haberler çıkmıştı.

FENERBAHÇELİLER UEFA’YI BOMBARDIMANA TUTACAK Bu maçla ilgili dün akşam da çarpıcı gelişmeler yaşandı. Beyaz Tv’de Juventus maçına biletsiz ve güvenlik aramasından geçmeden seyirci sokulmasının görüntülerinin yayınlanması üzerine Fenerbahçeli taraftarlar harekete geçti.

Fenerbahçeli taraftarların maçla ilgili bu durumu görüntülerle birlikte UEFA’ya bildirmek için hazırlık yaptığı öğrenilirken, UEFA’yı şikayet yağmuruna tutmaları bekleniyor.

Yayınlanma Tarihi:12:16,