SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Önceki gün Fas'ın Agadir kentinde oynanan Play-Off maçında Çin şampiyonu Guangzhou Evergrande takımı Mısır şampiyonu El Ahli'yi 2-0 yenmiş, Bayern Münih’e rakip olmuştu.

ALMANLAR ÇİNLİLER'E KARŞI Guangzhou bugün saat 21.30'da Robben'li Müller'li Ribery'li Almanya şampiyonu ünlü Bayern Münih takımıyla karşı karşıya gelecek. FIFA Dünya Kulüpler Kupası'nda ilk finalistin belirleneceği dev maç TVEM ekranlarında olacak. Daha önce ev sahibi Fas şampiyonu Casablanka ile Meksika şampiyonu Monterrey arasındaki maçta Casablanka, Meksika ekibini uzatmalarda 2-1 yenerek yarı finale uzanmıştı.

RONALDİNHO ŞOV YAPAR Raja Casablanka çarşamba saat 21.30'da Ronaldinho'nun takımı Güney Amerika Şampiyonu Atletico Minerio ile karşılaşacak. Aynı gün saat 18.30'da El Ahli ile Monterrey dünyanın en iyi 5’inci takımı olmak için mücadele verecek. 21 Aralık Cumartesi akşamı saat 18.30'da 3.'lük 4.'lük maçı ve ardından da saat 21.30'da şampiyonluk mücadelesi oynanacak. Bu karşılaşmalar da TVEM ekranlarından naklen yayınlanacak.

Yayınlanma Tarihi:15:51,