SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gençlerbirliği’nde, ara transfer döneminde yapılacak çalışmaları organize etmek için transfer komitesi kurulmasına karar verildi.

Başkent temsilcisinin yönetim kurulu, 9 Aralık Pazartesi günü yaptığı toplantıda ise transfer komitesi kurulması kararı aldı.

Kulüp başkanı İlhan Cavcav liderliğindeki transfer komitesinde, 2. başkan Tarık Artukmaç, sayman Arif Ölmez, basın sözcüsü Hakan Kaynar ve yönetim kurulu üyesi Arda Çakmak yer aldı.

Gençlerbirliği Kulübü Basın Sözcüsü Hakan Kaynar, yapılan yönetim kurulu toplantısında “transfer komitesi” kurma kararı aldıklarını ifade etti.

Teknik kadroyla futbolcu izleme ekibinin çalışmalarını yeni kurulan transfer komitesine sunacağını kaydeden Hakan Kaynar, komitenin yapacağı değerlendirmenin ardından kırmızı-siyahlı ekibin kadroya yapacağı takviyelerin netlik kazanacağını söyledi.

Transfer komitesinin, teknik ekip ve oyuncu izleme ekibini ortak paydada buluşturmaya çalışacağını ya da varsa fikir ayrılıklarını görüşüp karara bağlayacağını ifade eden Kaynar, amaçlarının hatayı en asgariye düşürmek olduğunu belirtti.

Hakan Kaynar, ligde Beşiktaş ile 27 Aralık Cuma günü oynanacak ilk yarının son maçına kadar transfer edecekleri futbolcularla değil, kadroda bulunan oyuncularla ilgileneceklerini sözlerine ekledi.