SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ın milli kalecisi Tolga Zengin’in uzun süredir tedavi gören annesi Melek Zengin vefat etti.

Milli kalecinin annesi, Karadeniz Üniversitesi Hastanesi Onkoloji Bölümü’nde hayata gözlerini yumdu. Tolga, teknik direktör Bilic’ten izin alarak bugün yapılan antrenmana katılmamış, annesinin yanına hastaneye gitmişti. 

AMK Spor ailesi olarak merhumeye Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz.

KULÜPTEN TAZİYE Beşiktaş Kulübü, milli futbolcusu için resmi internet sitesinden başsağlığı mesajı yayınladı;

“Kıymetli futbolcumuz Tolga Zengin'in annesi Melek Zengin'in hayatını kaybettiğini büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.

Merhume Melek Zengin annemize Allah'tan rahmet, değerli oyuncumuz Tolga Zengin ile değerli ailesine, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

Beşiktaş JK”

FENERBAHÇE’DEN BAŞSAĞLIĞI Tolga Zengin’in annesinin vefat etmesinin ardından Fenerbahçe Spor Kulübü resmi Twitter hesabından Tolga’ya başsağlığı diledi. ”Annesini kaybeden Beşiktaş kalecisi Tolga Zengin'e başsağlığı; merhumeye Allah'tan rahmet dileriz.”

TFF’DEN BAŞSAĞLIĞI MESAJI Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Beşiktaş’ın milli kalecisi Tolga Zengin’in annesinin vefatı nedeniyle başsağlığı mesajı yayımladı. TFF’den yapılan açıklamada, Tolga’nın annesinin vefatından üzüntü duyulduğu belirtilerek, “Milli Takım oyuncularımızdan Beşiktaş’ta forma giyen Tolga Zengin’in annesi Melek Zengin’in vefatını derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. Merhume Melek Zengin’e Allah’tan rahmet, Tolga Zengin ve ailesine başsağlığı dileriz” denildi.

TRABZONSPOR’DAN BAŞSAĞLIĞI Tecrübeli kalecinin daha önce forma giydiği Trabzonspor Kulübü de acı haber üzerine bir açıklama yaptı. Kulüp sitesinden yapılan açıklamada, “Eski Kaptanımız Tolga Zengin’in annesi Melek Zengin’in vefat ettiği haberini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Melek Zengin’e Yüce Allah’tan rahmet, başta Tolga Zengin olmak üzere, tüm kederli ailesine başsağlığı dileriz.” denildi.

GALATASARAY’DAN BAŞSAĞLIĞI MESAJI  Galatasaray Kulübü de Tolga Zanegin’in acı haberi üzerine bir açıklama yaptı. “Milli Takımımızın ve Beşiktaş'ın başarılı oyuncusu Tolga Zengin'in annesi Melek Zengin’in vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Merhumeye Allah'tan rahmet; yakınlarına, sevenlerine ve Zengin Ailesi'ne başsağlığı dileriz.

Galatasaray Spor Kulübü ” denildi.

Yayınlanma Tarihi:15:56,