SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bilic’in büyük değişimi!

Hukukçu, rockçı ve çok lisanlı kimliğiyle bir hocadan çok daha fazlasını vaat eden hırvat çalıştırıcı, 6 ayda büyük bir değişim yaşadı.

Güncellenme: 08:38, 12/12/2013
Bilic’in büyük değişimi!

Beşiktaş'ın başına geçtiğinde hepimiz çok heyecanlandık. Çünkü o, bildiğimiz teknik direktör kalıplarına uymayan; çılgın karakteri, hırsı, uçlardaki yaşam tarzı ve rekabetçi yapısıyla beklentilerin çok üzerindeydi. Bilic'ten söz ediyoruz. Ancak, aradan geçen beş ayda Bilic'e bir haller oldu ve vaat ettiği kimliği sergilemez oldu. O rock'çı hoca adeta çöktü…

SİNEKKAYDIYI BIRAKTI KÜPEYİ ÇIKARDI

Hukukl mezunu olması, birden fazla yabancı dil bilmesi, küpesi, elinden düşürmediği sigarası, iki müzik albümü, sosyalistliği, fit görünümüyle gönüllerde taht kuran Bilic'te büyük değişim oldu.

Ancak İstanbul'a geldikten sonra küpesini çıkaran, Türk usulü göbek yapan, ağarmış sakal bırakıp saçını taramaya bir Bilic var artık karşımızda.

HER ŞEY DERBİDEN SONRA DEĞİŞTİ

Bu değişimde kötü sonuçlar da etkili. Sivasspor maçı öncesi “Galip gelirsek sakalları keserim” dedi ama takım berabere kaldı. Sürekli dudaklarını kemirmesi, elleriyle ağzını kapatarak konuşması da yaşadığı sıkıntıların bir göstergesi. Hırvat hoca 4 maç cezayla sonuçlanan G.Saray derbisinden sonra büyük bir hayalkırıklığı ve çöküntü yaşadı.

SEZON BAŞINDAKİ BILIC

-Sinekkaydı traşı ve taranmış saçlarıyla enerjik bir görüntü çiziyor.

-Dar kesim gömleği, saati ve bilekliği ile sağlam duran bir profil sergiliyor.

-Pantolonu deyim yerindeyse ‘jilet' gibi ve görüntüsünü tamamlıyor.

-Saha kenarında arzulu ve dinamik bir yapıya sahip.

-Fit kesim ceketi özgüvenli duruşunu tamamlıyor.

VE ŞİMDİKİ BILIC

-Dikkati dağınık ve düşünceli hali giyimine de yansıdı.

-Sakalları, dağınık saçlarıyla eskisi gibi dik durmuyor.

-Sahadaki sonuç olumsuz olduğunda yüzüne yansıyor

Hürriyet

Yayınlanma Tarihi:08:37,