SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

F.Bahçeli yıldıza Alman talip

Bundesliga ekibinin, Ocak döneminde Kadlec'i sezon sonuna kadar kiralayacağı ve 3.5 milyon Euro satın alma opsiyonu içeren bir teklif sunacağı konuşuluyor.

Güncellenme: 09:59, 10/12/2013
F.Bahçeli yıldıza Alman talip

Sabah’ın haberine göre, Fenerbahçe’nin sezon başında transfer ettiği Michal Kadlec’in İstanbul macerası kısa süreceğe benziyor. Yabancı sınırlaması nedeniyle kadroya girmekte zorlanan Çek oyuncuya Alman Bundesliga ekibi Borussia Dortmund’un talip olduğu iddia edildi. Savunmasındaki Hummels, Subotic ve Schmelzer’in sakatlığı nedeniyle zor günler yaşayan Dordmund, hem stoper hem de sol bek olarak görev yapabilen Kadlec’le sıkıntıya son vermeyi planlıyor. Bundesliga ekibinin F.Bahçe’nin kapısını sezon sonuna kadar kiralama ve sezon sonunda da 3.5 milyon Euro satın alma opsiyonlu bir teklifle çalması bekleniyor.

Sadece 148 dakika oynadı! Kadlec, Fenerbahçe forması altında sadece üç maça çıkabildi. Çek futbolcu, Süper Kupa’da Galatasaray’a karşı 10 dakika, ligde Kayseri Erciyes’e karşı 48 dakika, Ziraat Türkiye Kupası’nda ise Fethiyespor’a karşı 90 dakika şans buldu.

Yayınlanma Tarihi:09:43,