SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Almanya’da, Bundesliga 1’de, Hamburg formasıyla gösterdiği performansla Milli Takım’a kadar yükselen Hakan Çalhanoğlu için menajeri Bektaş Demirtaş, önemli bilgiler verdi.

Radyospor’da Özgür Sancar’ın sorularını yanıtlayan Demirtaş, “Hakan, Hamburg’ta ilk sezonunda beklediğimizden daha iyi bir performans gösterdi. Çok memnunuz. Galatasaray’dan şu ana kadar resmi bir teklif, bize ve kulübe gelmiş değil. Ama olması durumunda bunu elbette düşünürüz. Fakat şu ana kadar benimle konuşan olmadı, Galatasaray’dan, ayrıca resmi bir girişim de yok. İlgiyi biz de duyuyoruz; ama şu ana, henüz, kadar resmi bir adım atılmadı. Birçok kulüp Hakan’ı istiyor. Almanya’dan çok iyi teklif aldık. İngiltere takımlarıyla da görüşüyoruz. Ama Galatasaray büyük bir kulüp, büyük bir camia, teklifi değerlendirmek isteriz. Değerlendiririz” dedi.

”BEŞİKTAŞ DA İLGİLENİYOR”

Beşiktaş’ın da Hakan Çallhanoğlu’yla ilgilendiğini belirten Demirtaş, “Beşiktaş, ilgileniyor; ama onlardan da şu ana kadar bizimle konuşan olmadı. Türkiye seçeneği bizim için açık. Olursa bunu değerlendiririz” ifadelerini kullandı.

”G.SARAY DA ARSENAL KADAR BÜYÜK BİR KULÜP”

FIFA Menajeri Bektaş Demirtaş, “Arsenal, Hakan’ı istiyor. Şeref verici bir olay. Arsenal büyük bir kulüp. Galatasaray da büyük bir kulüp. Resmi bir yaklaşım olursa mutlaka değerlendiririz. Almanya’dan da seneye garanti Şampiyonlar Ligi oynayabilecek, ilk dörtte olan, kulüplerden bir tanesi ilgileniyor” dedi.

”OCAK DA BİR GELİŞME OLABİLİR”

Hakan’ı İspanya’dan da iki takımın ilgilendiğini duyduklarını belirten Demirtaş, “Ama şu anda daha çok Almanya içinden ve İngiltere’den gelen tekliflerle ilgileniyoruz. Daha çok bu teklifler üzerinde değerlendiriyoruz. Ancak futbolda olmaz olmaz. Türkiye’den Hamburg’u da tatmin eden bir teklif gelirse, neden olmasın, her şey olmasın. Ocak ayında bir gelişme olabilir” şeklinde konuştu.

(sporx)

Yayınlanma Tarihi:16:06,