SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İşte Yanal’ın açıklamaları;

“Öncelikle tüm oyuncularımı kutluyorum. Her fırsatta 24 oyuncuyuz diye söze giriyordum. Bugün de aynı şekilde. Raul yok, yabancıların 3 tanesi kadroda değiller ve Emre’nin sakatlğı var. Ama hepsiyle beraber mücadele ettik. Oyuncularımızın maçı isteyen tavrı hepimizi mutlu etti. Kolay olmayacağını biliyorduk. Son dakikalarda attığımız gollerle kazandık. Disiplini kaybetmeyecek bir takımız. Futbolun içinde her şey oluyor. Ritmimizi kaybettik. Gereksiz top kayıpları ile başladık ve rakibe üstünlük verdik.

İkinci yarı tamamen oyunun kontrolü elimizdeydi. Bu tavrımızı devam ettireceğiz. Kazanma tavrı ve oyuncuların isteği aynı şekilde devam edecek. Rakibimiz uzun süredir galibiyet alamıyordu. Bugün tam kadro çıktılar. Galatasaray’la ve Beşiktaş’la deplasmanda puanları paylaştılar. Ligin güçlü takımlarından birisi. Kazandığımız çin mutluyum. Oyuncularımı tebrik ediyorum.

Biz iyi çalışan bir takımız. Oyuncuların karakteri kaybetmeyi asla istemiyor. Oyunu bırakmayan, disiplini elde tutan yürekli bir takımız. sonradan oyuna katılan oyucularımızın katkısı çok oluyor. Yani bir takım olduk. Bu takım olmanın getirdiği avantajları her seferinde kullanıyoruz. “

Yayınlanma Tarihi:21:30,