SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe ile yollarını ayırdığı ifade edilen Semih Şentürk’ün Bursaspor’la sözleşme imzaladığı iddia edilmişti. Eurosport Türkiye İstihbarat Şefi Alper Aslan’ın ulaştığı Bursaspor Genel Direktörü Ayhan Barışıcı, golcü oyuncuyla herhangi bir imzanın gerçekleşmediğini ifade etti.

Semih şentürk ile kesinlikle ilgilenmediklerini ifade eden Barışıcı, futbolcunun Bursaspor’a bir imzasının da olmadığını sözlerine ekledi.

Semih’te yalanladı Fenerbahçeli futbolcu Semih Şentürk, Bursaspor Kulübüyle anlaştığı iddiasının doğru olmadığını söyledi.

Şentürk,  yaptığı açıklamada, bazı internet sitelerinde yeşil-beyazlı kulüple 2,5 yıllık sözleşme imzaladığına ilişkin haberlere yer verildiğini belirtti.

Bursaspor’a transferiyle ilgili hiçbir gelişme yaşanmadığını vurgulayan Şentürk, “Bursaspor Kulübüyle anlaştığım yönündeki iddialar kesinlikle gerçek dışıdır. Bırakın anlaşma olmasını, şu ana kadar transferimle ilgili bu kulüpten kimseyle görüşmedim” diye konuştu.

Yeşil-beyazlı kulüpten yapılan yazılı açıklamada ise iddianın gerçekleri yansıtmadığı duyurularak, “Kulübümüzün resmi yayın organları tarafından açıklanmadığı sürece transfer ve benzeri konulardaki spekülatif haberlere itibar edilmemesini önemle rica ederiz” ifadesine yer verildi.