SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Tokatspor Teknik Direktörü Mehmet Şahan, Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup’ta Gaziosmanpaşa ile hafta sonu deplasmanda yapacakları maçı kazanmak istediklerini söyledi.

Şahan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, “Çarşamba günü kupada zorlu bir maç oynadık. Artık ligde hafta sonu oynayacağımız Gaziosmapaşa maçını düşünüyoruz. Gaziosmanpaşa maçını kazanmak istiyoruz. Rakibimiz, güçlü bir ekip. Ona göre hazırlıklarımızı yapıyoruz” diye konuştu.

Gaziosmanpaşa maçının zor geçeceğini ifade eden Şahan, “Rakibimizin sahası suni çim. Bu ortam bizi zorlayacak. Hiç alışık olmadığımız bir ortam. Dezavantajı avantajlı duruma çevirmeye çalışacağız. Bunu inşallah başaracağız” dedi.

Bu maçtan galibiyetle ayrılmaları halinde üst sıralardaki takımlarla puan farkının açılmayacağını dile getiren Şahan, “Moralliyiz, iyi bir maç olacak. Bu maçtan 3 puan alan taraf inşallah biz oluruz. İstanbul’da çok sayıda Tokatlı var. Taraftarlarımızın maça gelmesini istiyoruz. Ligde de inşallah takımımız üst sıralarda olur” şeklinde konuştu.