SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aragones iddiaları yalanladı

İspanyol teknik direktör Aragones ''teknik direktörlüğü bıraktığı'' iddialarını yalanladı. Tecrübeli hoca böyle bir şey söylemediğini belirtti.

Güncellenme: 11:37, 06/12/2013
Aragones iddiaları yalanladı

İspanya Milli Takımı ve Fenerbahçe’nin eski teknik direktörlerinden Luis Aragones, İspanya’nın ”voz populi” adlı internet sitesinde yayımlanan röportajındaki sözlerinin yanlış anlaşıldığını belirterek, “Teknik direktörlüğü bıraktığıma dair bir şeyi asla söylemedim” dedi.

İspanyol teknik adam, İspanyol medyasına “Aragones teknik direktörlüğü bıraktı” şeklinde yansıyan sözlerine açıklık getirdi.

El Mundo Deportivo’ya konuya ilişkin açıklamalarda bulunan 75 yaşındaki Aragones, ”Sözlerim yanlış anlaşıldı. Röportajın hiçbir anında teknik direktörlüğü bıraktığıma dair bir şeyi asla söylemedim. Hiçbir şey açıklamadım. Bu işi asla kimse bırakmaz. Zaman geçiyor ve teknik direktörlük yapmamaya devam ediyorum çünkü hiçbir teklif almadım” ifadelerini kullandı.

Teknik direktörlük kariyerinde Atletico Madrid, Real Betis, Oviedo, Valencia, Espanyol, Sevilla, Mallorca gibi takımlarda görev yapan ancak en büyük başarısını 2008’de İspanya Milli Takımı ile Avrupa şampiyonu olarak elde eden Aragones, son olarak 2009 yılında Fenerbahçe’yi çalıştırmıştı.