SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Onur’un fiyatı dudak uçuklattı

M.United’ın takibinde olduğu iddia edilen başarılı kalecinin sözleşmesini iyileştirecek olan bordo mavili yönetim, transfer görüşmelerinde de tek yetkili olacak.

Güncellenme: 16:24, 04/12/2013
Onur’un fiyatı dudak uçuklattı

Bu sezon Trabzonspor'da gösterdiği başarılı performansla dikkatleri bir kez daha üzerine çeken Onur Kıvrak için bordo mavili yönetim harekete geçti. İspanya La Liga'dan Sevilla ile Valencia'nın sezon başından bu yana takip ettiği ve Manchester United'ın da listesinde olduğu iddia edilen başarılı kaleci için yeni bir plan hazırlayan Trabzonspor Yönetimi, yıldız futbolcunun geçen yıl 2016'ya kadar uzatılan sözleşmesinde yazan “7.5 milyon Euro'ya serbest kalır” maddesini “15 milyon Euro'ya serbest kalır” maddesine çevirmek istiyor. TEKLİF GELMEDİ AMA

Onur'un yuvadan uçmaması için ayrıca yıllık 900 bin Euro ve maç başına da 13 bin Euro alan yıldızlarına garanti ve maç başı ücretinde iyileştirme yapacak olan bordo mavili yönetim, milli kalecinin garanti ücretini 1.3 milon Euro seviyesine çekecek. Onur Kıvrak'ı elinde tutmak için 15 milyon Euro'luk bonservis bedeli belirleyen Trabzonspor Yönetimi, milli kaleci için şu ana kadar kulübe ulaşan resmi bir teklif olmadığını ancak bazı menajerlerin milli file bekçisi için araştırmalar yaptığını dile getirdi. Olası resmi teklif durumunda kararı tam anlamıyla Trabzonspor Yönetimi'ne bırakacak olan Onur, daha önce de bazı Süper lig takımlarından kendisine ulaşan teklifleri geri çevirmişti.

(Hürriyet)

Yayınlanma Tarihi:09:53,