SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İbrahim ile Sezer barıştı

Beşiktaş'ta kavga ettikleri için kadro dışı bırakılan İbrahim Toraman ve Sezer Öztürk barıştı. Farklı saatlerde tesislere gelerek antrenmanlarını sürdüren ikilinin arasındaki buzlar bugün eridi.

Güncellenme: 18:37, 04/12/2013
İbrahim ile Sezer barıştı

Beşiktaş'ta İbrahim Toraman ve Sezer Öztürk, bir süre önce kavga ettikleri için kadro dışı bırakılmışlardı.

İki futbolcu yaklaşık 2 aydır takımdan ayrı olarak çalışmalarına devam ediyorlardı. Bu süre zarfında farklı saatlerde tesislere gelerek antrenman yapan iki oyuncu arasındaki buzlar bugün eridi.

Ntspor’da yer alan habere göre; Nevzat Demir Tesisleri'nde karşılaşan iki oyuncu, bir süre sohbet ederek aradaki küskünlüğe son verdiler. Yaptıkları konuşmada aralarında halledilmeyecek bir sorun olmadığını vurgulayan Sezer ve İbrahim, bugün itibari ile yaşadıkları talihsiz olayı kapatmaya karar verdiler. Her takımın içinde bu şekilde problemler olabileceğinin konuşulduğu sohbet sonrasında, her iki oyuncu birbirlerine iyi dileklerini sunarak tesislerden ayrıldı.

BILIC’IN RAPORU BEKLENİYOR

Beşiktaş yönetim kurulu üyesi Ahmet Kavalcı, Sezer ve İbrahim'in barışmalarından dolayı memnuniyet duyacağını söyledi. Kavalcı, kadro dışı bırakılan iki oyuncu hakkında teknik direktör Slaven Bilic'in raporu sonrası yeni bir karar verebileceklerini sözlerine ekledi.