SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sezon başında Fenerbahçe’den Bastia’ya kiralanan Sırp oyuncu Milos Krasic, ülkesinin basınına açıklamalarda bulundu.

Sporx’in haberine göre, Kulübü Fenerbahçe’de kalıp kalmayacağı hakkında konuşan Krasic, “Ben Fenerbahçe’nin oyuncusuyum. Mayıs ayına kadar Bastia’ya kiralandım. Sözleşmem bitince geri döneceğim. Fakat kulübümde devam edecek miyim bilmiyorum. Türkiye’de yeni sezonda beş yabancı kuralı olacak. Bunu konuşmak için çok erken.” dedi.

“SUÇLULUK HİSSEDİYORUM” Türkiye’deki gösterdiği performansı da değerlendiren 29 yaşındaki Sırp oyuncu, “Dürüst olmak gerekirse, kendimi Türkiye’nin en büyük kulüplerinden birinde oynayıp, taraftarlara gerçek performansımı gösteremediğim için üzgünüm. Sakatlıklar da benim performansımı etkiledi, ama sakat olmadığım zamanlarda da etkili bir oyun ortaya koyamadığim için suçluluk hissediyorum.” diyerek sözlerini tamamladı.

Krasic’in Fenerbahçe ile sözleşmesi 2016 yılında sona eriyor. Fransa Ligue 1’de kiralık olarak Bastia forması giyen Milos Krasic, çıktığı 10 maçta 2 gol atarak takımına katkıda bulundu. Sırp oyuncu Fransa ekibinde gösterdiği performansla eski günlerine döneceğinin sinyallerini veriyor.