SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’da üst üste gelen başarısız sonuçlar nedeniyle radikal kararlar almaya hazırlanan yönetim, devre arasında büyük bir temizlik operasyonuna girişecek. Habertürk gazetesinin iddiası şu şekilde;

Juventus maçı öncesinde ve sonrasındaki tabloya göre de futbolcuların ağır para cezalarına çarptırılmasının, hatta kadro dışı kalmalarının bile gündeme geleceği öğrenildi. Son olarak Kasımpaşa maçında sahada birbiriyle kavga eden Melo ve Sabri'nin görüntülerinden rahatsız olan başkan Ünal Aysal'ın, Mancini'nin bu konudaki olumlu açıklamalarına karşın, kurmaylarına talimat vererek “Gereken ceza neyse verilsin” dediği belirtildi.

FORMSUZLAR ARAŞTIRILIYOR Melo'nun takım kaptanına karşı gelmesinin büyük bir saygısızlık örneği olduğu ve gereken cezanın verilmemesi halinde kaptanlık makamının zarar göreceğini ifade eden bazı yöneticilerin de başkana destek verdikleri belirtildi. Takımdaki formsuzlukların nedenlerini de araştırmaya başlayan yönetimin, özel hayatına dikkat etmeyen bazı isimleri kadro dışı bırakmaya kadar ağır cezalara çarptırmaya hazırlandığı da kaydedildi.

Yayınlanma Tarihi:10:30,