SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

‘Cesaretli oynasaydınız…’

Beşiktaş'ta F.Bahçe ile oynanan derbide iki kez öne geçilmesine rağmen bu avantajın korunamayıp sahadan beraberlikle ayrılmanın üzüntüsü ve yankıları sürüyor.

Güncellenme: 19:30, 02/12/2013
‘Cesaretli oynasaydınız…’

Siyah beyazlı takımın teknik direktörü Slaven Bilic, sergilenen mücadeleci ve istekli oyundan memnun olduğunu dile getirirken, savunma oyuncularını derbi öncesi yapılan uyarılara rağmen tekrarladıkları hatalarla yenilen goller nedeniyle eleştirdi.

Kadıköy’de önemli bir fırsatı kaçırdıklarını belirten Tolga Zengin ise arkadaşlarına daha cesaretli bir oyun ortaya koysalar kazanabilecekleri bir maçı geride bıraktıklarını söyledi. Tecrübeli kalecinin “Daha cesaretli bir görüntü sergilesek derbiden galibiyetle ayrılabilirdik. tabii rakibin fizik gücünü de gözardı etmemek lazım ama biraz cesaret zirveyle puan farkımızın dörde inmesini sağlayabilirdi” dediği öğrenildi.

Bu arada Tolga’nın omuz ve boyun ağrıları nedeniyle sıkıntı yaşadığı ve tedavisini iğne yapılarak devam edeceği, devre arasında tecrübeli kalecinin ameliyatının gündeme gelebileceği belirtildi.

Siyah beyazlı takım haftanın ilk gününü izinli geçirirken, Bucaspor ile perşembe günü oynanacakTürkiye Kupası 4. tur maçının hazırlıkları yarın sabah yapılacak antrenman ile devam edecek.

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret AŞ Olağan Genel Kurul Toplantısı da yarın yapılacak. Akaretlerdeki kulüp binasında gerçekleştirilecek şirketin ortaklar genel kurul toplantısında 1. haziran 2012 ile 31 mayıs 2013 dönemi çalışmaları incelenecek ve gündemindeki diğer maddeler görüşülüp karara bağlanacak.

Lig Tv

Yayınlanma Tarihi:19:26,