SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray Basın Sözcüsü Şükrü Ergün, NTV Spor’a özel açıklamalarda bulundu. Ergün, Kasımpaşa maçında Melo ve Sabri arasında yaşanan tartışmayı ve takımın durumunu değerlendirdi.

Kasımpaşa mücadelesinde sinirlerin gerildiğini ifade eden Ergün, “Oyun psikolojisiyle karşılıklı münakaşa yaşanmıştır. Futbolda böyle şeyler olur ve sahada kalır. Maçın ardından da herhangi bir şey yaşanmadı. Abartmanın ve speküle etmenin amacı bellidir. Bunu yapanların da ne amaçladığı açıkça ortadadır” diye konuştu.

“F.BAHÇE’NİN 2 YIL MEN EDİLDİĞİ…” Sezon başından beri Galatasaray’ın engellenmek istendiğini ifade eden Şükrü Ergün, “Galatasaray’ın önünü kesmek istiyorlar. Fenerbahçe’nin 2 yıl Avrupa’dan men edildiği bir ortamda bazıları Galatasaray’ın başarılı olması futbol endüstrisine zarar verir ve futbola ilgi azalır diye endişe ediyor” görüşünü savundu.

“BOYNUMUZU BÜKMEYECEĞİZ” Şükrü Ergün, “Biz bu oyunu bozacağız. Bize düşen, bu oyunu bozmaktır. Neyin ne olduğunun farkındayız. Kimse bizden boynumuzu bükmeyi beklemesin. Biz de gerekenleri yapacağız. Hakkımızı korumak için her platformda bunu dile getireceğiz” dedi.

“DEVRE ARASINDA KADRO DEĞİŞECEK” Devre arası kadroda mutlaka değişikliğe gideceklerini ifade eden sarı-kırmızılıların basın sözcüsü, “Problemlerin teşhisi aşamasındayız. Devre arasında da tedavisini yapacağız. İkinci yarı takımdan çıkış bekliyorum. Hastalıkları tedavi ettiğimiz andan itibaren farkı kapatıp geçen seneki başarıya ulaşırız” diyerek sözlerini tamamladı.