SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Boluspor Kulüp Başkanı İnceayan:

“Boluspor’un ilk altı hedefinde sapma olmadı”

İnceayan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, hedeflerinin devreyi 23 ya da 25 puanla kapatmak istediklerini, başarmaları halinde ikinci yarıya daha iyi başlayacaklarını anlattı.

Teknik direktörün elinde sihirli değnek olmadığını belirten İnceayan, “PTT 1. Lig’i çok iyi bilen bir hocayla anlaştık. Hoca konusunda çok iyi bir seçim yaptığımızı düşünüyorum. Pazar günü oynanan Kahramanmaraşspor karşılaşmasında hoca takımı izleme imkanı buldu. Salı günüde takımla antrenmana çıkacak” şeklinde konuştu.

İnceayan, Boluspor’un ligdeki bütün takımlarla mücadele edecek güçte olduğunu kaydederek, “Maçlarda iyi mücadele eden bir takım var ama sonuca ulaşamayan bir takım da var. Biz bunu yeni teknik direktörümüz Besim Durmuş ile çözmeyi düşünüyoruz” diye konuştu.

Pazar günü sahalarında oynayacakları İstanbul Büyükşehir Belediyespor karşılaşmasının çok önemli olduğuna dikkati çeken İnceayan, “Bu maç bizim için çok önemli. 6 puanlık bir maç. Bu maçı kazanarak galibiyet serisi yakalamak istiyoruz. Boluspor’un ilk altı hedefinde sapma olmadı” ifadesini kullandı.