SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe ile Beşiktaş arasındaki mücadele birçok kişi tarafından övülürken, Beşiktaş Yönetimi ise skordan ve futboldan hiç memnun kalmadı.

Şükrü Saracoğlu Stadı'nda oynanan derbinin ardından maçı değerlendiren yöneticiler, “10 kişilik Fenerbahçe'yi yenemedik. Bir puan kazanmadık, iki puan kaybettik” diyerek takımını öven teknik direktör Slaven Bilic'i adeta tekzip ettiler.

Milliyet’in haberine göre; Sinirli oldukları gözlenen Beşiktaşlı yöneticiler, kendi aralarında yaptıkları konuşmada, “Oyuncu değişiklikleri çok geç yapıldı. 10 kişi kalındığında Motta'yı sola, Atiba'yı ise göbeğe alabilirdi. İki gol atmış Almeida maç sonuna kadar kalabilirdi. Bu sezon birkaç maçı oyuncu tercihleri ve zamanlama konusunda kaybettik.

Fenerbahçe ile 3-3 berabere kaldık diye sevinemeyiz” yorumunu yaptılar. Yöneticilerin eleştirilerinden Fernandes ile Gökhan Töre de nasibini aldı. Gökhan'ın bu haliyle bonservisi alınacak bir futbolcu olmadığını dile getiren yöneticiler, savunmanın çok kolay gol yemesini de eleştirdi.

Böyle maçlardaki futbolunu eleştirdikleri Fernandes'i de topa tutan siyah-beyazlılar, “Takımı kurtarmasını bıraktık, futbol oynasın yeter. Veli ve Olcay inanılmaz mücadele ettiler. Fernandes bu iki futbolcuya yaklaşamadı bile. Bu haliyle nasıl imza parası istiyor?” diyerek tepkilerini ortaya koydular.

Yayınlanma Tarihi:08:35,