SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Futbolun sakarları!

VOLKAN DEMİREL Galatasaray maçı sonrası, taraftara forma attığı sırada omzu çıkmıştı.
ÜMİT DAVALA Florya Metin Oktay Tesisleri'ndeki saunada ayağı kaydı ve sağ elinin üzerine düştü. Ameliyatla sağ eline 2 platin ve 9 vida takıldı.
STEVEN THOMPSON Halen Cardiff City'de forma giyen İskoçyalı forvet oyuncusu, bir tatil esnasında denizde bindiği muzdan düşerek kasığından sakatlanmıştı.
SANTIAGO CANIZARES İspanyol kaleci, traş sonrası krem kutusunu ayağına düşürdükten sonra sakatlanmış ve 2002 Dünya Kupası'nda İspanya Milli Takımı'nın kalesini koruyamamıştı.
RÜŞTÜ REÇBER Krampon temizlemek için kullandığı falçata ile elini kesmişti.
RIO FERDINAND Manchester United kaptanı televizyon izlerken uzun süre ayaklarını sehpaya uzattığı için tendonunu incitmiş ve sakatlanmıştı.
ÖNDER TURACI Eski Fenerbahçe'li oyuncu, gece evine geldikten sonra nedeni belli olmayan bir sebepten elini sehpaya vurmuş ve bileğini kesmişti.
LEROY LİTA Uyandıktan sonra yatakta gerinirken sol bacağından sakatlandı.
KEVIN PRINCE BOATENG Milan'da forma giyen Kevin Prince Boateng, bir süredir kasığındaki sakatlık sebebiyle takımdaki yerini alamıyordu. Sevgilisi Melissa Satta, Haftada 10 kez seks yapıyoruz, o yüzden çok sakatlanıyor açıklamasını yapmıştı.
KEVIN KYLE Halen İngiltere'nin Coventry Kulübü'nde forma giyen İskoç Kevin Kyle, küçük oğlunu beslemeye çalışırken kaynayan suyu testislerine dökerek ağır bir sakatlık geçirmişti. İngiltere'nin ünlü gazetesi Mirror, bu olayı
KASEY KELLER ABD'li kaleci, arabasından golf sopasını çıkardığı esnada sopaları dişine çarpmış ve ön dişlerinden birkaçını kırmıştı.
İBRAHİM ÜZÜLMEZ Banyoda kayıp düşmesi sonucu aşil tendonunu kesmişti.
GIANLUGI BUFFON Dünyanın en iyi kalecilerinden bir olan Buffon, Euro 2000 öncesinde kamp yaptıkları otelin banyosunda düşerek başparmağını kırdı ve kaleyi Toldo'ya bıraktı.
GENNARO GATTUSO Gattuso takımın antrenmanı sırasında görünmez kaza kurbanı oldu. Gattuso, saha kenarındaki yedek kulübesinde yeralan banklardan birine oturmak istedi. Ancak bir anda dengesini kaybeden Gattuso, iki bank arasına düştü. Sol elinin üzerine düşen Milan'ın orta saha oyuncusu Gattuso'nun bilek kemiğinin kırıldığı tespit edildi.
EREN DERDİYOK Bayer Leverkusen'li oyuncu Eren Derdiyok, evinde kırık cam parçasına basarak sakatlandı. İsviçre Milli Takımı'nın da oyuncusu olan Eren'in ayağına 7 dikiş atıldı.
DAVID SEAMAN Arsenal'in efsanevi kalecisi Seaman, evinde televizyon seyrettiği esnada uzaktan kumandaya uzanmak isterken ayağını kırmıştı.
DAVID JAMES Başarılı kaleci, bilgisayar oyunu oynadığı sırada joystik kullanırken baş parmağından sakatlanmıştı.
DAVID BECKHAM Üç tekerlekli bisikleti ile babasının ayağını çiğneyen küçük Beckham, babasını sakatlamış ve David Beckham bu yüzden önemli bir milli maçı kaçırmıştı.
DAVID BATTY Leeds United'ın eski oyuncusu Batty, çocuğunun bindiği üç tekerlekli bisikletin ayağının üzerinden geçmesi sonucu sakatlanmış ve takımını bir süre yalnız bırakmıştı.
DAVE BEASANT İngiliz kaleci, 1993 yılında ayağına salata sosu kutusunu düşürerek sakatlanmış ve 3 hafta sahalardan uzak kalmıştı.
DARREN BARNARD Alman futbolcu köpeğine tuvaletini yaptırdıktan sonra yanlışlıkla onun üzerine basarak ayağı kaymış ve dizinden sakatlanmıştı.
CHRISTIAN VIERI Bir dönem İtalyan futbolcu ile beraberlik yaşayan Melissa Satta, Vieri sakatlanıyor, çünkü haftada 7-10 defa seks yapıyoruz demişti.
BODO ILLGNER Real Madrid'in eski kalecisi Bodo Illgner'in, oğlunun üzerine doğru düşen ütüyü yakalayıp ellerinin yanması sonucu sakatlanması da hayli ilginçtir.
ALESSANDRO NESTA Milan'ın tecrübeli oyuncusu, Play Station oynarken sol elinin baş parmağını sakatladı. Nesta bunun üzerine ameliyat oldu ve sahalardan 4 hafta uzak kaldı.
ALAN WRIGHT İngiliz futbolcu, bindiği Ferrari arabanın gaz pedalına basmaya çalışırken yine diz kapağından sakatlanmıştı.
ALAN SMITH Liverpool-Manchester United karşılaşmasında Riise'nin şutunu engellemek isteyen Alan Smith, ayağı üzerine düşerek bileğini kırdı.