SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

‘Kırmızı kart adil değildi’

F.Bahçe'nin Portekizli oyuncusu Bruno Alves, Beşiktaş ile 3-3 berabere kaldıkları maçta son dakikaya kadar iyi mücadele ettiklerini kaydetti.

Güncellenme: 23:46, 30/11/2013
‘Kırmızı kart adil değildi’

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Alves, iyi oynadıklarını belirterek, “Aslında güzel bir sonuç aldık. Son dakikaya kadar iyi mücadele ettik” dedi.

Raul Meireles’in kırmızı kartının çok adil bir karar olmadığını savunan Portekizli oyuncu, “Raul açısından adil bir karar olduğuna inanmıyoruz. Çok düzgün bir arkadaşımız. Son dakikaya kadar mücadele edebiliyoruz. Fenerbahçe için en iyisini vermeye çalışıyoruz. Sonuç olarak güzel bir akşam oldu” diye konuştu.

Hakem kararlarıyla ilgili soruya yanıt vermek istemediğini kaydeden Alves, “Siz de ne olduğunu gördünüz. Bugün de gördük. Fenerbahçe son dakikaya kadar en iyi şekilde mücadele etti. Bundan sonra da aynı şekilde devam etmeliyiz” ifadelerini kullandı.

Alves, saha içinde Portekizli oyuncular Almeida ve Fernandes ile yaşadığı tartışmalarla ilgili soru üzerine de “Almeida ve Fernandes benim arkadaşlarım. Onlara karşı sert oynadım, çünkü maçı kazanmak istiyordum. Onlar da bana karşı sert oynadı. Bu şekilde maç bitti” şeklinde konuştu.