SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kadıköy’de karnaval zamanı

Fenerbahçe taraftarı büyük şova hazırlanıyor. Taraftarların üç boyutlu mizahi bir karikatür olarak hazırladığı koreografinin, dev maç öncesinde 50 bin kişilik Saracoğlu'nun tribünlerini coşturması bekleniyor.

Güncellenme: 15:24, 30/11/2013
Kadıköy’de karnaval zamanı

Fenerbahçe, bugün Şükrü Saracoğlu Stadı’nda Beşiktaş’ı konuk ederken, sarılacivertli taraftarların maça büyük ilgi göstermesi ve şova hazırlık yaptıkları öğrenildi. Genç Fenerbahçeliler’in, muhteşem bir koreografi için yönetimden izin aldığı kaydedildi. Şükrü Saracoğlu Stadyumu’nda çalışmalarına başlayan GFB taraftar grubunun koreografisinin üç boyutlu mizahi bir karikatür olması bekleniyor. Fenerbahçe’nin bu sezon oynadığı maçlarda hatta Galatasaray ile oynanan derbi karşılaşmada bile koreografi çalışması yapılmamıştı. Genç Fenerbahçeliler sürpriz bir çalışmayla bu sezon için bir ilke imza atmış olacak.

FAİR-PLAY RÜZGARLARI…

Bu arada sarı-lacivertli taraftarların Kartal ile yapılacak kritik derbide fairplay rüzgarları estirmesi bekleniyor. Taraftarların, Beşiktaşlı oyuncular aleyhine küfürlü tezahüratlar yapmayacağı, hatta siyah-beyazlı takım sahaya çıkarken, alkışlamayı düşündükleri öğrenildi. Fenerbahçeli taraftarların ayrıca ‘Deplasmanıma dokunma’ pankartıyla deplasmanda maç izleyememe yasağını bu şekilde protesto edeceği kaydedildi.

Yayınlanma Tarihi:15:23,