SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş Kulübü Eski Yöneticisi Levent Erdoğan, Beşiktaş Kulübü Başkan’ı Fikret Orman’ın BJKTV’de katıldığı ‘Fikret Orman’la Yüz Yüze’ programında eski yöneticiler ile yaptığı açıklamalara öfkelendi.

Yönetimden ayrılan eski yöneticilerin, Beşiktaş’a faydalı olacak yöneticiler olduğunu belirten Levent Erdoğan; ”Sayın Başkan Fikret Orman BJKTV’de yapması gereken ama yapamadığı bütün işleri ve konuları sanki kendisi yapmış gibi açıklamıştır. Ancak eminim ki kendisi de bunlara inanmamıştır, ayrıca Sayın Başkan yaptığı konuşmada; yönetimden ayrılan yöneticilerin ‘Beşiktaş’a çivi çakmadıklarını’ beyan etmiştir.

Hatırlatmak isterim ki yapmış olduğu usulsüz tüzük değişikliği kongresinden sonra gerçekleştirdiği baskın seçimler asıl Beşiktaş’a faydalı olacak yöneticilerin ayrılmasına sebep olmuştur. Dolayısıyla ayrılan yöneticilerin ellerinden aldığı çivi ve çekiç ile kendi çivi çakmaya kalkmıştır. Orman çivi çakmaya çalışırken hem Beşiktaş’ın duvarlarını yıkmış, hem de çekici eline vurmuştur” ifadelerine yer verdi.