SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

‘Çürükleri temizleyin’

Ünal Aysal'a göre Fatih Terim'in ayrılığını kabullenemeyen bazı futbolcular Mancini döneminde formaya küstü! Şimdi gözler İtalyan hocanın alacağı radikal kararlarda.

Güncellenme: 08:19, 29/11/2013
‘Çürükleri temizleyin’

Kritik Kopenhag ve Fenerbahçe maçlarının ardından Real Madrid deplasmanında da varlık gösteremeyen Galatasaray’da başkan Ünal Aysal’ın hafta başında Roberto Mancini ile yaptığı görüşmede takımdaki bazı oyuncuların teknik kadro değişimi sonrası performanslarının düştüğünü ifade ettiği ve “Yönetim olarak aldığımız kararın karşısında oldukları sahadaki hallerinden belli. Sorunlu futbolcularla konuş. Gerekli uyarıları yap. Çürükleri ayıralım” dediği öğrenildi.

BAZI İSİMLER KADRO DIŞI KALABİLİR!

Sabah gazetesinin haberine göre; Madrid’e gitmeyen Aysal’ın Melo ve Eboue’nin yanı sıra yerli oyuncuların da Mancini döneminde oynadıkları futboldan memnun olmadığı ve yönetici arkadaşlarına “G.Saray formasının hakkını vermiyorlar. Profesyonel davranmıyorlar” dediği kaydedildi. Mancini’nin bazı isimleri kadro dışı bırakabileceği ama operasyonu Juventus maçı sonrası yapacağı bildirildi.

Yayınlanma Tarihi:08:18,