SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Cardiff’ten Yılmaz Vural açıklaması

İngiltere Premier Lig ekiplerinden Cardiff City'nin Başkanı Mehmet Dalman, teknik direktör Yılmaz Vural'ın takımın başına geçeceği iddialarına cevap verdi.

Güncellenme: 20:37, 29/11/2013
Cardiff’ten Yılmaz Vural açıklaması

Cardiff City’nin başkanı Mehmet Dalman, takımın başına geçeceği iddia edilen Yılmaz Vural hakkında ilginç açıklamalar yaptı.

Kıbrıs asıllı Türk işadamı Mehmet Dalman, teknik direktör Yılmaz Vural ile prensipte anlaştıkları yönündeki haberlere sert tepki gösterdi.

İngiliz basınında yer alan haberlere göre, Dalman, teknik direktör Vural’ın Cardiff City’nin başına geçeceğiyle ilgili iddialar için “saçma ve hayal ürünü” yorumunu yaptı.

Dalman, 60 yaşındaki teknik adamla ilgili haberleri okuduğunu belirterek “Olan bitenden dolayı çok kızgınım. Hiçbir zaman kendisiyle tanışmadım, konuşmadım, hatta onunla ilgili bir şey duymadım. Tam bir hayal ürünü. Bu, kendi reklamını yapmak isteyen Türkiye’deki bir kişiyle ilgili ancak haber tamamen saçma” ifadesini kullandı.

Basında çıkan haberlerde Yılmaz Vural’ın Cardiff City ile anlaştığı iddia edilmişti. Vural, yaptığı açıklamada, Championship’te mücadele eden iki takımdan teklif aldığını, Premier Lig takımlarından birinin de üstyöneticisi ile görüştüğünü söylemişti.

Yayınlanma Tarihi:20:35,