SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

VARAN 1

Fenerbahçe'de uzun süredir devam eden bahar havası bir anda kabusa dönüştü ve Samandıra'yı kara bulutlar kapladı… Sarı-Lacivertliler'de dün akşamki idman son derece güzel bir havada başladı. Antrenman öncesinde Bruno Alves'in doğum günü kutlanırken futbolcuların hepsi hayli neşeliydi. Sarı-Lacivertliler, basına açık bölümde düz koşu ve 5'e 2 pas çalışmasının ardından 3 gruba ayrılarak taktik çalışma gerçekleştirdi.

SEZONU KAPATABİLİR  Çift kale maçta ayağı çime takılan Emre Belözoğlu acı içerisinde yere yığıldı. Doktorların kontrolleri sonrasında yapılan açıklamada, “Sağ ayak bileğinde syndezmotik zarda (iki kemik arasıdaki zar) yırtık, kemikte mikro zedelenmeler ve ödem, ayak bileği bağlarında kısmı yaralanmaya bağlı kanama ve ödem var. Ayak bileği arkasındaki kaslarda kısmi yırtık tespit edildi” denildi. Emre'deki yırtık 1. derecede olursa 4 veya 6 hafta oynayamayacak. Ancak 2. derece yırtık çıkarsa ameliyat olması gerekecek ki bu da Emre'nin sezonu kapatması anlamına geliyor.

VARAN 2

Emre Belözoğlu'nun sakatlığı sonrasında Fenerbahçe'de çift kale maç devam etti. Teknik direktör Ersun Yanal, Beşiktaş maçı için talebelerine uyarılarda bulunurken sık sık oyunu durdurarak bazı telkinlerde bulundu. İşte bu görüntüde devam eden idmanda ikinci bir tatsızlık daha yaşandı. Sarı-Lacivertliler'in tecrübeli hocası, bir pozisyon sırasında uyardığı Egemen Korkmaz'ın istediklerini yapmaması üzerine buna bir hayli sinirlendi… Bunun üzerine de Yanal, Egemen'i idmandan çıkartarak soyunma odasına gönderdi. Bu duruma bir hayli bozulan Egemen'in de sahayı terk ederken, “Yanlış yapıyorsun” hocam diyerek soyunma odasının yolunu tuttuğu öğrenildi.

(Habertürk)

Yayınlanma Tarihi:10:54,