SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

PTT 1. Lig takımlarından Manisaspor’un teknik direktörü Kemal Özdeş, iyi bir oyunla Gaziantep Büyükşehir Belediyespor’u yenmek istediklerini söyledi.

Özdeş, Tarık Almış Spor Tesisleri’ndeki antrenman öncesi AA muhabirine yaptığı açıklamada, geçen haftayı, istedikleri oyunu oynayarak 3 puanla kapattıklarını belirtti.

Bu hafta sonu zorluk derecesi yüksek bir maça çıkacaklarını anlatan Özdeş, şöyle devam etti:

“Rakibimiz üst sıralarda yer alan bir takım. Deplasmanda kazandı. Kendi oyunumuzu sahaya yansıtarak kazanmak istiyoruz. Taraftarımızı yanımızda olmaya, takıma destek vermeye çağırıyorum. Manisa’da oynadığımız her maç öncesi söylediğim gibi seyircimizle daha etkili oynuyoruz. Geçtiğimiz maçlarda olduğu gibi yanımızda olsunlar, bizi desteklesinler. Bu hafta kazanıp taraftarımızı sevindirmek istiyoruz.”

Her maçı ayrı ayrı ele aldıklarını ve bütün rakipleri ciddiyetle karşıladıklarını bildiren Özdeş, ilk yarının bitimine 5 maç kaldığını hatırlattı.

Ligde her takımın bir hedefi bulunduğuna işaret eden Özdeş, “Sıralamada puanların birbirine çok yakın olması, her maçı ciddiye alarak çıkmamızın önemini daha da artırıyor” diye konuştu.