SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe, Beşiktaş maçının hazırlıklarını akşam saatlerinde Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla sürdürürken Emre Belözoğlu’ndan sakatlık haberi moralleri alt üst etti.

Antrenmanın 2. bölümünde bir pozisyonda ayağı çime takılan Emre Belözoğlu, idmanı yarıda bıraktı. Yapılan ilk kontrollerde Belözoğlu’nun syndezmotik zarda yırtık, kemikte mikro zedelenmeler ve ödem, ayak bileği bağlarında da kısmı yaralanmaya bağlı kanama ve ödem oluştuğu öğrenildi.  Tecrübeli oyuncunun sezonun ilk yarısını kapattığı ifade edildi.

“AYAĞIM KIRILDI” DİYE BAĞIRDI Emre Belözoğlu, pozisyonun sıcaklığıyla “ayağım kırıldı” diye bağırdığı öğrenildi. Tecrübeli oyuncunun bu haykırışı başta teknik heyet olmak üzere herkesi şoka sokarken sağlık ekibinin tetkitlerinin ardından kırık olmadığı anlaşılınca Sarı-Lacivertli teknik heyet derin bir oh çekti.

Fenerbahçe’de buna benzer bir olay daha önce de yaşanmıştı. Sarı-Lacivertlilerin eski oyuncusu Deivid de Souza, yine ayağını çime takıp ciddi bir sakatlık yaşamıştı. Emre Belözoğlu’nda herhangi bir kırık olmaması büyük şans olarak yorumlandı.

Yayınlanma Tarihi:19:54,